Burda Herşey Çok Net

Web sitemizde 13 kategori'de 76 makale'ye yazılmış 102 yorum bulunmaktadır.

SKYPE sorunları ve çözümleri

Kategori: Genel, İnternet
28 Oca 2013
74 Yorum
115,667 Kez Okundu

skype sorunlari 150x150 SKYPE sorunları ve çözümleri SKYPE sorunları ve çözümleri

SKYPE üzerinden maillere bakmak, ” Kullanıcı Eski bir MSN versiyonu kullandığından dosya gönderilemiyor ” hatasının çözümü, “ Üzgünüz, bu microsoft hesabı ile skype’de oturum açamazsınız çünkü ülkenizde geçerli yaş sınırını karşılamıyorsunuz. ” hatasının çözümü, SKYPE kişi listesinin boş görünmesi, SKYPE şifre hatalarının çözümü, gibi konuları bu başlık altında değerlendireceğiz.

Programı inceleme sürecimiz biraz uzadı. Fakat söz verdiğimiz gibi inceleme işlemlerini bitirdik ve sizlerle paylaşıyoruz. Skype ile ilgili sorunlarınızın çözümlerini aşağıda bulabilirsiniz. Resimlerin büyük hallerini görmek için üzerlerine tıklayın.

 

Skype Üzerinden Mailler’e Bakmak

Bildiğiniz gibi Live Messenger’a giriş yaptığımızda Hotmail hesabımıza gelen mailleri anlık olarak bir uyarı vasıtasıyla görebiliyorduk. Ancak Skype’a geçiş yaptıktan sonra ilk fark edeceğiniz şeylerden birisi böyle bir uyarının olmaması hatta maillerimizi kontrol edebileceğimiz bir butonun dahi bulunmadığı olacaktır. Bu konuda Skype forumlarında birçok yazı yazılmış ve bir admin aşağıdaki cevabı vermiş.

skype5 300x78 SKYPE sorunları ve çözümleri

Bu mesajda kısaca Live Messenger’daki kullanışlı olan her şeyi Skype’a entegre etmeye çalıştıklarını, ancak şuan için böyle bir “mail uyarısının” Skype’da olup olmayacağı ya da olursa ne zaman olacağı konusunda bir bilgi veremeyeceğini söylüyor. Yani Skype üzerinden maillere bakmak için en azından bir süre daha beklemek gerekiyor. Ancak en azından geçici bir çözüm olarak, bir başka Skype forumu yetkilisi, alternatif birkaç program ile anlık olarak mail uyarısı alabileceğimizi söylemiş. Biz de bu programlardan birisini sizlere aktaralım: Windows Live Hotmail Email Notifier
Programı buradan indirebilirsiniz. Bu programı kurup, Hotmail bilgilerinizi girdikten sonra görev çubuğunun sağ tarafında, tıpkı Live Messenger gibi bir ikon belirecek ve mail geldiği zaman sizleri uyaran ufak bir pencere açılacaktır. Bu pencere vasıtası ile direkt olarak gelen kutunuza gidebilirsiniz.

skype6 SKYPE sorunları ve çözümleri

 

Kullanıcı Eski bir MSN Versiyonu Kullandığından Dosya Gönderilemiyor Hatası

Bildiğiniz gibi Live Messenger, anlık mesajlaşma programı olarak kullanıldığı kadar, dosya aktarımı içinde kullanılan yegane programdı. Live Messenger’ın Skype’a geçişi ile birlikte baş gösteren sorunlardan birisi de, Live Messenger kullanmaya devam eden kullanıcılar ile Skype’a geçiş yapmış olan kullanıcılar arasındaki dosya alış verişinin yapılamamasıdır. Yani eğer Live Messenger kullanıyorsanız, Skype’a geçiş yapmış arkadaşınıza dosya gönderemez ya da alamazsınız. Bu sorunun çözümü için henüz bir yama yayınlanmadı. Bu konuda Skype forumlarında sorulan sorulara adminler kısaca “Henüz desteklenmiyor” yanıtını veriyorlar.

skype7 300x82 SKYPE sorunları ve çözümleri

Yani arkadaşlarınızla dosya transferi yapmak istiyorsanız eğer, ya her ikinizin de Live Messenger kullanması ya da ikinizin de Skype’a geçiş yapmış olmanız gerekiyor, en azından bir sonraki güncelleştirmeye kadar.

 

Üzgünüz, Bu Microsoft Hesabı ile Skype’de Oturum Açamazsınız. Çünkü Ülkenizde Geçerli Yaş Sınırını Karşılamıyorsunuz Hatası ve Çözümü

Skype’a geçişte yaşanan en büyük problemlerden birisi de budur. Live’a kayıt olurken yaşını küçük olarak girmiş kullanıcıların karşısına Skype’a geçiş ile çıkan bu hata, aslında Skype’ı kurarken okumadan onay verdiğimiz kullanıcı sözleşmesinden kaynaklanıyor. Skype forumlarında bu hatanın nedeninin, kişinin söz konusu kullanıcı sözleşmesini imzalayacak yasal yaşta olmadığından Skype’a giriş yapmasına izin verilmediği söyleniyor. Bu yaşın da ülkeden ülkeye farklılık gösterdiğini de ekleyelim. Ancak bunun bir çözüm yolu var.
Öncelikle buraya tıklayarak Microsoft profilinize giriş yapın. Karşınıza şöyle bir ekran gelecek;

skype8 300x108 SKYPE sorunları ve çözümleri

Buradan Kişi Bilgileri başlığının altındaki düzenle butonuna bastığınızda doğum yılınızı ve diğer bilgilerinizi değiştirebileceğiniz bir sayfaya geçeceksiniz. Doğum yılınızı 18 yaşından büyük olacak şekilde ayarlamanızda fayda var.
Daha sonra buraya tıklayarak Microsoft Hesabınıza giriş yapın. Aşağıdaki resimde kırmızı ile yuvarlak içerisine aldığımız alandaki kişisel bilgileri düzenle sekmesine tıklayarak, yaşınızı burada da en az 18 yaşında olacak şekilde ayarlamalar yapmalısınız.

skype9 300x143 SKYPE sorunları ve çözümleri

Son olarak buraya tıklayarak Skype profilinize giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran gelecek. Buradan da resimde kırmızı ile işaretlediğimiz alana, yani profil sekmesine tıklamalısınız.

skype10 300x138 SKYPE sorunları ve çözümleri

Açılan sayfada biraz aşağılara doğru indiğinizde de “Doğum Tarihi” sekmesini göreceksiniz. Aynı şekilde burada da yaşınızı 18 olacak şekilde ayarlamalısınız. Bu üç yerde de yaşınızı değiştirdikten sonra Skype’a rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.

 

Skype’a Geçtikten Sonra Kişi Listesinin Boş Gözükmesi Hatasının Çözümü

Skype’a geçişte yaşanan sorunlardan bir diğeri ise, Skype’a geçiş yaptıktan sonra Messenger kişilerinin silinmesidir. Bu hatanın çözümü Skype’ın son versiyonunda büyük oranda çözüldü. Dolayısıyla halen Skype’ın son versiyonu bilgisayarınızda yüklü değilse buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Ancak gene de sorun devam ediyorsa, aşağıdaki adımları uygulamalısınız.
1. Öncelikle Skype oturumunuzdan çıkın ve Skype’ı tamamen kapatın.
2. Daha sonra https://people.live.com bu linke tıklayarak Microsoft hesabınıza Hotmail adresiniz ile giriş yapın.
3. Burada karşınıza gelecek ekranda alttaki resimde göstermiş olduğumuz yönet sekmesine tıklayın.

skype11 300x108 SKYPE sorunları ve çözümleri

4. Buradan yukarıda göstermiş olduğumuz “Silinmiş kişileri geri yükle” butonuna basınız.
5. Daha sonra karşınıza Live Messenger kişilerin gelecektir. Buradan geri yüklemek istediğiniz kişileri seçip “Geri Yükle” butonuna bastığınızda kişileriniz geri yüklenecektir.

 

Skype’a Geçtikten Sonra Alınan Şifre Yanlış Hatası ve Çözümü

Windows Live Messenger’ın Skype’a geçiş esnasında yaşadığı diğer bir sıkıntı ise kişilerin geçiş yaptıktan sonra Skype’a Hotmail hesapları ile giriş yapamamalarıdır. Şifre doğru olduğu halde şifre yanlış hatası veren Skype, son versiyonu ile bu hatayı büyük oranda atlatmış durumda. Henüz Skype’ın son versiyonunu edinmediyseniz buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Ancak sorununuz halen devam ediyorsa bu dakikadan sonra yapabileceğiniz tek şey Skype Destek Ekibi ile bağlantı kurmak olacaktır.

 

Skype Destek Ekibi İle Nasıl İletişim Kurulur?

Öncelikle buraya tıklayarak destek sayfasına ulaşabilirsiniz. Maalesef ki henüz Skype Türkçe destek vermiyor. Dolayısıyla işimizi İngilizce halletmek durumundayız. Ancak endişelenmeyin. Sade bir İngilizce bile bu iş için yeterli. Aşağıdaki resimde göstermiş olduğum butona bastıktan sonra sayfayı aşağıya kaydırın ve “Continue Support Request” butona tıklayın.

skype12 300x177 SKYPE sorunları ve çözümleri

Daha sonra aşağıda görmüş olduğunuz resimde altta bulunan “Send an email” seçeneğine tıklayın.

skype13 300x104 SKYPE sorunları ve çözümleri

Daha sonra açılan ekranda gerçek adresinizi, mail adresinizi vs. bilgilerinizi girdikten sonra sayfanın en aşağısında sorununuzu yazmanız gereken alana rast geleceksiniz. Sizin için aşağıda örnek bir yazı hazırladım. Bu yazıyı göndermeniz yeterli olacaktır. Skype destek elemanları sizinle mümkün olan en kısa zamanda iletişime geçerek sorununuzu çözeceklerdir.

skype14 300x219 SKYPE sorunları ve çözümleri

Bu yazıya yapılan yorumlar

halim Yorum Yaptı; (27.02.2013 - 09:55 )

Güzel bilgiler, teşekkürler…
SKYPE ekibinin, eksiklikleri bir an evvel gidermeleri dileğiyle…

İLKNUR Yorum Yaptı; (26.03.2013 - 23:29 )

skype ‘e geçtiğime inanamıyorum. ilk günden nefret ettim. maillere bakılmıyor, şifre iriyorsun hata veriyor. neden site bu kadar başarısızken mail gönderiyorsunuz kayıt yapmak için.

dilek Yorum Yaptı; (1.04.2013 - 13:49 )

skype kurdum herşey normal ama ben çevrimdışı olarak görünüyorum bana yardımcı olabilirmisiniz acil

Yeniceri Yorum Yaptı; (11.04.2013 - 16:45 )

Skype’ın güncel versiyonunu indirdiniz mi?

erkan Yorum Yaptı; (13.04.2013 - 17:47 )

bu bilgisayarda halen oturum açmış bulunmaktasınz,lutfen oturumu kapatın yada…… gibi bir hata alıyorum hesabıma gıremıyorum oturum acmıs dıyor ama kapalı lutfen yardım edın

Neşe Yorum Yaptı; (26.04.2013 - 13:22 )

skype de herşey normal fakat çevrimiçi olduğum halde çevrimdışı görünüyorum.Yardım edermisiniz lütfen:(

  Yeniceri Yorum Yaptı; (26.04.2013 - 22:19 )

  Bu sorunu pc’de mi yaşıyorsunuz mobil sürümde mi? Skype’ın mobil sürümünde, MSN ile birleşmeden önce de varolan bir durum bu. Bir sorun değil, daha çok kasıtlı bir uygulama diye biliyorum, kaç güncellemedir düzeltilmeyen. PC’de bir sorun olmaması lazım.

yaramaz Yorum Yaptı; (26.04.2013 - 14:41 )

ben böyle mal bir program görmedim microsoft bu kadar mallıgı nasıl yapabildi anlamadım. msn skype geçirmek gibi. aslında tam tersi olması gerekiyordu. skype msn geçirmek ama tam bir mallık olmuş kendi kullanıcılarını kacırmak için elinden geleni yapıyor saolsın microsoft.

murat Yorum Yaptı; (1.05.2013 - 12:31 )

ya kardeşim gelen kutusu nerde sizin yapaçağınız iş bukadar olur ne saçma bir olay buya nalet olsun size ya sinirden kuduruyorum şu an maillerimi görmek istiyorummmmmmmmmm

burcu Yorum Yaptı; (1.05.2013 - 16:32 )

gelen kutusu olmazsa ne işe yarıyor bu skype.. butun gün işimiz gücümüz görüntülü konuşma yapmak mı…

arzu Yorum Yaptı; (2.05.2013 - 19:15 )

bu nasıl bir sistem messenger kullanmamın en önemli sebebi maillere bakabiliyor olmamdı şimdi onu da göremiyorum bir an önce eksikliklerini giderirler umarım.

hamdi uzunovalı Yorum Yaptı; (2.05.2013 - 22:14 )

bu ne biçim ne gereksiz bir program maillerimi telefon görüşmesi ile faturaları telefon görüşmesi ile alamaacağıma göre bir işe aramaz

melis Yorum Yaptı; (3.05.2013 - 10:12 )

ya ben bukadar absürük bir şey görmedim hayatımda. Kimseyle doğru düzgün iletişime geçemiyoruz ya değiştirin şunu msn geri gelsin e-maillerime bakamıyrum işimiz gücümüz var ya sizin saçma sapan icatlarınız buluşlarınız yüzünüzden biz işimizi yapamıyoruz be! (herkes şikayette bulunusa belki eski sisten geri gelir)

mahmut Yorum Yaptı; (3.05.2013 - 17:43 )

3 gundur bu saçma sapan programla ugraşıyorum mail goemıyorum.onu bırakın prgramı bıle açamıyorum.surekli hata verıp duruyo..son surumunude ekledım aynı..tıkır tıkır calısan msn i kapa gel bu saçma sapan skype ye bızı muhtaç ettt.bı an duzeltılsın kardeşim olmaz bole ya

selma Yorum Yaptı; (3.05.2013 - 21:40 )

skype ta çevrimiçi olduğum halde listemdeki kişiler beni çevrim dışı olarak görüyor, ne yapmalıyım acil yardımlarınızı bekliyorum lütfen. maillerime de bakamıyorum ayrıca.

REZİL SKYPE Yorum Yaptı; (4.05.2013 - 18:49 )

••Microsoft böyle rezil programı nasıl Windows Live Messenger‘ın yerine koyar.nasıl değiştirirsin sen bu programı yaa.
BEN ŞİMDİ NASIL BAKICAM mail’me 2 gündür gelen kutusunu arıyomm başlarım ben skype programına

Yeniceri Yorum Yaptı; (4.05.2013 - 22:50 )

Skype Üzerinden Mailler’e Bakmak başlığı altında da açıklandığı gibi şu an için Skype’da Hotmail inbox’larını arayan arkadaşlar boşuna aramasınlar. Şimdilik geçici çözüm olarak yazıda bahsedilen Windows Live Hotmail Email Notifier veya benzeri bir mail uyarı programı kulanabilirsiniz. Sonraki versiyonlarda MSN Messenger’ın bu kullanışlı özelliğinin de Skype’a ekleneceği umudundayım, ve umarım “sonraki versiyon” da bir an evvel yayınlanır, zira düzeltilmesi gereken başka hatalar da var. Örneğini bu sayfada gördüğünüz üzere sanal alemde Messenger’dan Skype’a geçenlerin şikayetleri bitmek bilmiyor:)

yalçın yılmaz Yorum Yaptı; (5.05.2013 - 12:52 )

böyle rezil bir şey yok skype de ne kişi listesi var ne açılıyor ne maillere bakabılıyorsun böyel geri zekalığı nasıl yaptılar hayret ediyorum resmen kullanmayın diyorlar güzelim msnyı yok etmişler bakıcaz artık alternatif programları kullancaz

gökmen bayrak Yorum Yaptı; (6.05.2013 - 00:16 )

Ya kim değiştirdi bu mesenger i ne güzel maillere bakabiliyorduk .Skype denilen bu programda mail lere nasıl bakıcaz.bir türlü bulamadım biri yardımcı olu mu?

isa çolak Yorum Yaptı; (7.05.2013 - 12:20 )

skype tek kelimeyle rezil bir proğram messenger bundan daha iyidi

zülfikar Yorum Yaptı; (7.05.2013 - 12:53 )

bu nasıl bişey böyle ya maillerime bakamıyorum mail atamıyorum bukadar düzensiz bişeyi neden sürmüşlerki

damla Yorum Yaptı; (7.05.2013 - 16:44 )

ya inanamıyorum bu programda maiilerime bakamıyorum yüzyılın en saçma programı bu olsa gerek neden mecbur bırakıldık siliyorum ben hesabımı

yaren Yorum Yaptı; (8.05.2013 - 17:30 )

skaypeyi okadar cok yükleyip sildimki artık sayısını unuttum kuruyorum yazıyorum adresimi sifremi giriyor fakat mavi bir sayfa kalıyor ayrıca skaype girişi yok direk mikrosoft sayfasını acıyor lütfen bilgisi olan varsa yardımcı olsun şimdiden tşk ler

vicdan ercan Yorum Yaptı; (9.05.2013 - 10:54 )

skype ta çevrimiçi olduğum halde listemdeki bazı kişiler beni çevrim dışı olarak görüyor, ne yapmalıyım acil yardımlarınızı bekliyorum lütfen.

vicdan ercan Yorum Yaptı; (9.05.2013 - 10:55 )

skype ta çevrimiçi olduğum halde listemdeki kişiler beni çevrim dışı olarak görüyor, ne yapmalıyım acil yardımlarınızı bekliyorum lütfen.

  Yeniceri Yorum Yaptı; (9.05.2013 - 18:36 )

  Onların sizi, sizin de onları doğru Skype adıyla karşılıklı eklemiş olmanız lazım. Aksi takdirde offline gözüküyor.

mustafa Yorum Yaptı; (9.05.2013 - 13:32 )

lanet olsun şu skypeye yeni kişi ekleyemiyorum. kişi ekle diyorum dizin ara falan diyo. yardım edicek birileri var mı?

  Yeniceri Yorum Yaptı; (9.05.2013 - 18:34 )

  Evet aynen arama yapmanız lazım, MSN’de olduğu gibi mail adresiyle direkt eklenmiyor. Kişinin Skype ismiyle arama yapmanız lazım.

celal Yorum Yaptı; (20.05.2013 - 15:35 )

e-postalarımı göremiyorum bizleri mecbur ettiniz gecmemiz icin ama mgdurda ettiniz arkadaslar

Osman Yorum Yaptı; (20.05.2013 - 16:20 )

Herhangi bir yerden Eposta Adresime gelen meyilleri, yazıları, Dosyaları ne görebiliyorum, nede açabiliyorum. Biz napıcaz şimdi. Adresime gelen yazıları, bildirileri açamadıktan, okuyamadıktan, Cevap yazamadıktan sonra bu “Skype” denen uygulamayı ne işe yarar. Bu konularla alakalı işlerimizi göremiyoruz. Bunu mecburi yapanların, Bu sorunlarımızı gidermeyenlerin ALLAH belasını versin. Bunların Hakkından Ancak ALLAH gelir. Alsınlar Skaype’lerini başlarına çalsınlar

radar03 Yorum Yaptı; (20.05.2013 - 19:38 )

skypesininde msn sininde allah belasını versin.bu sözün sonunun nereye gittiğini herkes biliyo söylemeyede gerek yok.

ilhan yolcu Yorum Yaptı; (20.05.2013 - 23:05 )

allah kahretsin bu skyp çıkarana ,msn nin nesi vardı.3 gündür girmediğim yapmadığım sey kalmadı.hep aynı hata üzgünüz ,buda yetmiyormus ğibi sorun çözümleri ingilizce .lanet olsun

yasemin Yorum Yaptı; (20.05.2013 - 23:25 )

skype de çevrimiçi olduğum halde arkadaşlarım beni göremiyor. çevrimdışıymışım. Lütfen nasıl düzelteceğim konusunda beni bilgilerndirir misiniz? Silip atıcam yoksa ben bu lanet şeyi

ajdan kose Yorum Yaptı; (2.06.2013 - 12:05 )

bu kadar başarısız bir çalışma olamaz bilgisayarımdan skype yi kapatıp başka adrese giremiyorum sürekli benim adresim açık bu neden acaba

  Yeniceri Yorum Yaptı; (3.06.2013 - 10:41 )

  Skype menüsünden oturumu kapatsanız bile mi?

iltaç Yorum Yaptı; (3.06.2013 - 16:47 )

hayatımda bu kadar iğrenç kullanışsız bir program görmedim. online olduğum halde offline gözükrüm ki ben çoğu müşterim ile msn üzerinden işlerimi yapıyorum şimdi kimse beni göremeyiyor nasıl online olacam?? lütfen biri varsa bana yardımcı olsun çok mağdurum..

skype 'siniiin Yorum Yaptı; (5.06.2013 - 15:42 )

böyle igrenç bir programı hangi zihniyet yapmış olabilir ..msn buna 1000 basar hiç bir özelligi olmayan bir program ..arkadaş listesini sildi deneilen şeyleri yapıyorum 2 kişi buluyo koca listede ..aradıgım arkadaşşarın adreslerni giriyorum ”birsonuç alınamadı diyor” bu okuyan yetkili lütfen bu skype yetkilisne bu yazıyı göndersin ama latına iyice bi kalaylasın günahı bana….

özge Yorum Yaptı; (12.06.2013 - 14:11 )

benım bir sorum olacak msn kullanırken bazı kişilere çevrim dışı görunuyordum (öle ayarlamıştım) acaba bu skype geçtiğimde de anynı mı oluyor öğrenebilir miyim cevaplarsanız sevınırım..teşekkürler..

deniz Yorum Yaptı; (13.06.2013 - 10:22 )

skaypdaki kişiler daha önceden çevrimiçi görünüyodu şimdi hepsi çevrımdışı görünüyo ama hepsi açıkkkk başka birinin skypından baktımğım zaman bende ekli olan kişiler onda açık ama bende kapalı gözüküyo herhangi bi engellenme ve engellme yok nasıl çözeibilirim bu durumu…

ceyda Yorum Yaptı; (18.06.2013 - 16:30 )

Skipe açmaya çalıştığımda üzgünüz bir yanlışlık oldu lütfen tekrar deneyin diyor. 100 kez denedim. açılmadı.

burçin Yorum Yaptı; (29.06.2013 - 16:12 )

skype denilen şu lanet programda daha geçen hafta gidiğimde çevrimiçi görünüyordum.şimmdi hangi adresten girersem gireyim çevrmiçi göründüğüm hale çevrimdişi görünüyorum karşı tarafa yardım lütfennnnnn

deniz Yorum Yaptı; (2.07.2013 - 19:04 )

ben çevrimiçi iken bile çevrimdışı görünüyorum neden

serhat Yorum Yaptı; (17.07.2013 - 14:29 )

android telefonda sorun. yeni sürüm gelince mikrofondan sesim gitmiyor. eski sürüm nasıl yükleyebilirim.

mehmet Yorum Yaptı; (23.07.2013 - 00:25 )

arkadaşımda çevrim içi bende ama ben onu arayınca veya o beni arayınca çağrı gelmiyor

merveee Yorum Yaptı; (25.07.2013 - 18:12 )

kişi liteme birini sildim ve geçmiş konuşmalarımızın yanında kişi listene ekle yazıyor ama tıklayıca eklenmyor sebebi ne ?

su Yorum Yaptı; (1.08.2013 - 12:07 )

türkçeye nasıl çevirebilirim

deniz Yorum Yaptı; (13.08.2013 - 09:12 )

skaypta çevrim dışıyken yada görünmez ken gelen anlık iletilerimi nasıl görebilirim

serpil Yorum Yaptı; (16.08.2013 - 17:31 )

Rezalet bir durum. Msn den sonra böyle bir şeyi ortaya çıkarmak nasıl bir zeka, nasıl bir izan, nasıl bir mantıktır anlamak mümkün değil.

ayça Yorum Yaptı; (22.08.2013 - 16:13 )

çevrim dışı birine ileti gönderemiyorum..birine skype den yazmış olduğum ileti gitmiyor. gönderme zamanını gösteren saatin yanında birşey dönüp duruyor. bunun çözümü nedir. acil yardımm :(

kadir Yorum Yaptı; (23.08.2013 - 15:32 )

skypeye sadece bir bilgisayardan girmek istiyorum.yani ıp engelleme gibi bişey yapmak istiyorum nasıl yaparım

ela Yorum Yaptı; (4.09.2013 - 15:05 )

skpe den de microsoft danda nefret ettim.skype yi alan gerizekalılar ne akla hhizmet almışlar bilmem.kişilerim kayboldu.onun için on yere bakıyorum,bir hotmail hesabı ekledim hiç alakasız bir ismi ekledi,şimdide siliyorum halaa tam olarak silinemedi.başka yerden silin diyo.outlookdan sildim hala aynı şey.ilgili kişiler şikayetlerimizi iletmiyormu bu kahrolası microsofta?

ela Yorum Yaptı; (4.09.2013 - 15:06 )

skpe den de microsoft danda nefret ettim.skype yi alan gerizekalılar ne akla hhizmet almışlar bilmem.kişilerim kayboldu.onun için on yere bakıyorum,bir hotmail hesabı ekledim hiç alakasız bir ismi ekledi,şimdide siliyorum halaa tam olarak silinemedi.başka yerden silin diyo.outlookdan sildim hala aynı şey.ilgili kişiler şikayetlerimizi iletmiyormu bu kahrolası microsofta?tekrar edilen yorum bulundu diyoya.çözdnünüzmüde tekrar etmeyeyim.herkes bi manyakya.

gokcen Yorum Yaptı; (28.09.2013 - 12:35 )

mail atamıyorum

merve Yorum Yaptı; (29.11.2013 - 01:01 )

devamlı çevrim dışı görünüyom ne yaptıysam olmuyo cıldırcam skypeden nefret ettim…

sema Yorum Yaptı; (7.12.2013 - 12:41 )

mrh ben skype mail imi şifremi bildiğim halde acılmıyor üzgünüz tanıyamadık falan deniyor bu mailim 6 yıl oldu kullanalı skype adım yok ama ne yaptıysam acılmıyor lütfen yardımcı olun şimdiden tşk

sema Yorum Yaptı; (7.12.2013 - 12:44 )

hee birde denemek için yeni adres actım ozaman oluyo demek ki yenisinde sorun yok eski adresim açılmıyor :/
ama butun arkadaşlarım eski adresimde yalvarırım yardım edin

klimaci Yorum Yaptı; (29.01.2014 - 10:20 )

skypenin anasayfadaki mavi ekranı dönğp dönüp duruyor deliricem kaldırdım yeniden yükledim ama yine olmadı ne yapmam lazım acaba ?

admın Yorum Yaptı; (31.01.2014 - 16:28 )

YA BU PROGRAMDA BEN İLETİ GELİNCE HERHANGİ BİR UYARI ALAMIYORUM BU SEBEBİ NEDİR

ünzile ayvataş Yorum Yaptı; (4.04.2014 - 14:06 )

ya bende ekli olan birisini profili yüzünden sildim engelledim hala profili görünüyor ben ne yapmam lazım o profilin bende görünmemesi için bu nasıl bişey hala görünüyor bende bana acil yardımcı olun ne olur

bern Yorum Yaptı; (15.04.2014 - 14:32 )

Bu skype de eski msn deki gibi arkadaşlarımızın profillerini, space türevi koydukları resimlerini nasıl bulucaz ?? acil yardım. Tşkkürler

mehmet tomurcuk Yorum Yaptı; (7.06.2014 - 14:49 )

skype arkadaşlarım bilgisayarım da onlı ama telefonumda onlıne değil, arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ???

NEZ Yorum Yaptı; (21.06.2014 - 15:49 )

birine mesaj attığımda farklı tarihler gözüküyor, bi türlü düzeltemedim.
yazışmalar sırayla değil… dağınık ve karışık çıkıyor…
maillere de bakamıyorum.
berbat bir program..

Resul Tümen Yorum Yaptı; (1.07.2014 - 14:41 )

Arkadaşlar ben skype programı indirdim ama programa basınca ekran fln gelmiyo ve açılmıyo bi yardım edermisiniz.

serhat Yorum Yaptı; (24.07.2014 - 01:15 )

yazışmalar sırayla değil… dağınık ve karışık çıkıyor…

Batıkan Yorum Yaptı; (17.08.2014 - 18:45 )

Selam skpye söyle bir problemin var. Skype şifrem bloke oldu kurtarmak için verdiğim mail adresine kurtarma Kod istedim. kod geliyor. yeni şifrenizi yazın bölüme kadar sorunsuz çalışıyor ama. ikisini de girip tamam baştıktan sonra tekrar beni kurtarma mail adresi bölümüne geri atıyor microsoft dahil her yere mail attım ama bir cvp gelemdi

  Yeniceri Yorum Yaptı; (30.08.2014 - 00:45 )

  Firefox mu kullanıyorsunuz?

emir Yorum Yaptı; (3.09.2014 - 10:06 )

skypeta kimseyi arıyamıyorum

emir Yorum Yaptı; (3.09.2014 - 10:06 )

skypeta kimseyi arıyamıyorum uyarı veriyor

memet hanifi Yorum Yaptı; (16.09.2014 - 18:37 )

daha evel skaype üzerinden bedava arkadaşlarımla görüşürım ve üyedım şimdi açamiorm yardımci olmanızı

Birgül Yorum Yaptı; (18.09.2014 - 12:51 )

Pc ye format atmıştım. Skype ta Microsoft hesabıyla oturum açtığımda Messenger kişi listemdekiler gözüküyordu ama bi kaç gün sonra Skype a Microsoft oturumuyla giriş yaptım ve Messenger kişi listemdekiler görünmüyor yani liste boş. İnternetteki çözümleri denedim buna rağmen sorun hala düzelmiyor… İnternet Explorer kullanıyorum.

recep Yorum Yaptı; (5.01.2015 - 21:40 )

arkadaşlar imdat. yahu gecen ay parolamı değiştirmek istedim. bana emailimi yazmamı istediler yazdım kod yolladılar. herşey o gün başladı bir aydır hergece uğraşıyorum. olmuyor kod işe yaramıyor. lütfen biri bana yardım etsin. hep tekrar ediyor.

mavi Yorum Yaptı; (25.03.2015 - 20:27 )

Skype de birini engelledigimde ikimizin mesajlarinda onun tarafinda ismim gozukurmu yoksa gozukmezmi ?

Mert Türk Yorum Yaptı; (4.04.2015 - 03:06 )

skype kullanmakta iken güncelleme önerdi ve güncelledim ama bin pişman oldum.Çünkü üstteki adres kısmına mail adresimi yazarken @ işareti kesinlikle yazılamıyor.Bunun nasıl çözeceğimi de hiç bir yerde bulamadım.Bu sorunu sizlerde yaşıyorsanız yardımcı olur musunuz lütfen. (sirdas.43@hotmail.com adresine yardımlarınızı bekliyorum)

ömer Yorum Yaptı; (8.04.2015 - 11:34 )

İyi çalışmalar Skype de Microsoft hesabına yani fenervan yazıyorum @ işaretini yazmıyor.
Bu konuda ne yapmam lazım Teşekkürler

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

Büşra Pırlanta
Popüler Yayınlar
Son Yorumlar
Bu sitede yayılnanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
%d blogcu bunu beğendi: